Wonen aan het water? Wacht niet te lang!

Comfortabel wonen met een schitterend uitzicht over de Maasplassen. Het is een droom van velen die binnenkort daadwerkelijk kan uitkomen.

Nieuwe plannen in ontwikkeling
Dagblad De Limburger berichtte begin maart over de tweede fase van nieuwbouwplan Roerdelta. Het programma van eisen is geformuleerd en vormt de basis voor stedenbouwkundige nieuwbouwplannen. De plannen gaan uit van zo’n 400 nieuwe woningen die zich in diverse prijsklassen gaan bewegen. Dit is variërend van het (middel)dure en goedkopere koopsegment tot de sociale huursector.

Bestaande bouw beschikbaar
Wonen aan het water in dit prachtige stukje Roermond kan echter ook al op kortere termijn. Voor onze opdrachtgevers hebben wij binnenkort appartementen in de verkoop in uiteenlopende prijsklassen. De locaties variëren van de spraakmakende Maasboulevard tot de bekende Arlo-flat. En voor elk appartement geldt dat het een fenomenaal uitzicht heeft over het blauwe gedeelte van Roermond.

Voorinschrijving is gestart!
Op korte termijn zal onze portefeuille worden aangevuld met instapklare appartementen op deze felbegeerde locaties. Daar kunt u als eerste van op de hoogte worden gesteld. Hoe? Door u geheel vrijblijvend(!) en nu reeds in te schrijven als geïnteresseerde kandidaat. Zodra er een appartement in de verkoop komt, lichten wij u hier met voorrang over in. Wat u tot een van de allerbeste kanshebbers maakt. Één telefoontje met ons kantoor is hiervoor al voldoende!

Van Cromvoirt Makelaars - Gewoon Goed

GERELATEERDE ARTIKELEN

Hoelang mag een notaris geld vasthouden?
Na het lezen van deze blog weet u precies waarom en hoe lang uw notaris uw geld vasthoudt bij de verkoop van het huis.
Bouw energieneutrale huizen blijft achter
Energieneutrale woningen lijken nauwelijks voet aan de grond te krijgen in Nederland. Op het moment telt ons land slechts 13.000 nul-op-de-meter woningen waarmee de doelstelling van 100.000 ver weg lijkt.
Stille verkoop Qualis…
Aanbod Stille verkoop Qualis!