Stille verkoop Qualis…

Een huis kopen dat niet te koop staat? Dat is niet zo gek als het klinkt. In het hogere segment worden gewilde woningen steeds vaker zonder ruchtbaarheid verkocht. Geen bord in de tuin en niet op Funda te bekijken. Toch besteden wij, als Qualis-makelaar, net zoveel aandacht aan je woning als bij een reguliere verkoop.

Benieuwd hoe dit werkt? We vertellen je er graag meer over.

Bekijk alvast het grootste ‘geheime’ woningaanbod van Nederland.

 

Geen bord in de tuin en niet op Funda!

GERELATEERDE ARTIKELEN

Hoelang mag een notaris geld vasthouden?
Na het lezen van deze blog weet u precies waarom en hoe lang uw notaris uw geld vasthoudt bij de verkoop van het huis.
Huis gevonden? Wij doen de onderhandelingen!
Want die heeft meer overzicht van de huizenmarkt…meer kennis (van vaak voorkomende gebreken bijvoorbeeld)…meer expertise …en natuurlijk: een kwaliteitskeurmerk!
Wanneer is een ouderdomsclausule van toepassing?
Wanneer een oude woning verkocht gaat worden, kan in het koopcontract een speciale clausule opgenomen worden: de ouderdomsclausule. Kort gezegd staat in deze clausule dat de koper op de hoogte is van de ouderdom van de woning en dat de gevolgen van verborgen gebreken, die door de leeftijd van het huis veroorzaakt worden, voor het ... read more